Přespávání a výlet

28. 6. jsme s dětmi přespávali ve škole. Sešli jsme se navečer, opekli si a zahráli si hry. Bohužel počasí nám nepřálo a překazilo stezku odvahy, a tak jsme letos ulehli k pohádce o něco dříve. Druhý den jsme se však vydali do nedalekých Třebelovic, kde jsme měli domluvený sraz s žáky zdejší školy. Děti si mezi sebou zahrály fotbal a vybíjenou. Naše škola v obou soutěžích sice vyhrála, ale naším heslem stejně bylo: "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se."  Ti, kteří nějakou z her nehráli, tak z plných sil a hlasitě podporovali své spolužáky. V závěru nás ještě třebelovští žáci pozvali k nim na zahradu a vyzkoušeli jsme si skok do písku.

Celé dopoledne jsme si v této společnosti velice užili a tešíme se na další podobná příjemná setkání s touto školou.